Nasza oferta

Zakres Naszych usług jest bardzo szeroki. Poniżej staramy się przedstawić Państwu Naszą ofertę produktów z drewna. Oczywiście wykonujemy również inne zlecenia na Państwa życzenie, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i pomysłami.

Nasze produkty wykonujemy solidnie i z pasją, wykorzystując fachową wiedzę oraz lata doświadczenia i tradycji. Stosujemy najlepszej jakości materiały i nowoczesne technologie.

Domy drewniane

Budową drewnianych domów zajmujemy się od bardzo dawna. Mamy w tej dziedzinie spore doświadczenie, gdyż zaczynaliśmy od przestawiania starych, często przedwojennych, domów naszych przodków. Węgły tych domów wykonujemy oryginalnie - w tak zwany ogon jaskółczy - którego nie da się zrobić maszyną, a jedynie siekierą, ciężką pracą i umiejętnościami naszych pracowników.

Materiały: bale sosnowe, bale świerkowe

Oferujemy także budowę domów szkieletowych - są to tak zwane kanadyjki lub domy kanadyjskie. Na początku powstaje szkielet nośny stanowiący podstawę ścian, który następnie zostaje obudowany z zewnątrz i wewnątrz. W środku natomiast znajdują się instalacje oraz ocieplenie. Dzięki tej konstrukcji znacznie skrócony zostaje czas budowy całego budynku.

Schody drewniane

Naszą pasją i specjalnością są schody drewniane ażurowe i pełne. Wykonujemy schody samonośne z podstopniami lub otwarte - bez podstopni. Oferujemy również schody obkładane - na konstrukcjach stalowych bądź betonowych. Proponujemy również wykończenie schodów balustradą - wykonujemy poręcze i tralki toczone i proste.

Schody przez Nas projektowane są niepowtarzalne, idealnie komponujące się z otaczającym je miejscem.

Materiały: dąb, jesion, sosna oraz inne gatunki drewna na życzenie Klienta

Podłogi drewniane

W ofercie posiadamy różnorodne podłogi drewniane: zbudowane z prostych desek, układanych na klej lub legary w dowolne wzory; mozaiki oraz parkiety. Możemy poszczycić się również wykonywaniem wyjątkowych pięknych podłóg dywanowych, które można spotkać tylko w starych zabytkowych pałacykach i dużych, okazałych pałacach.

Materiały: sosna, jesion, dąb

Usługi tartaczne

Oferujemy dobrej jakości drewno budowlane: kantówki, krokwie, deski, więźba dachowa. Posiadamy drewno surowe i sezonowane, a także suszone w naszej suszarni. Na życzenie klienta wykonujemy również przecieranie drewna wszelkiego gatunku, o każdej średnicy oraz długości, a następnie jego szlifowanie.

Inne

Wykonujemy także wiele innych wyrobów z drewna, takich jak:

meble drewniane,

płoty i ogrodzenia,

drzwi i okna tradycyjne,

okiennice,

balustrady,

altany ogrodowe, pergole,

domki letniskowe,

przestawianie i remonty starych domów drewnianych,

dorabianie zużytych lub brakujących elementów drewnianych,

deska szalówkowa,

deska podłogowa.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Naszej Galerii, w której zamieszczone są zdjęcia z niektórych Naszych projektów, które do tej pory zrealizowaliśmy.

Węgły w jaskółcze ogony

Węgły domów wykonujemy w stylu jaskółczych ogonów, których nie wykona żadna maszyna, tylko lata doświadczeń, mocna siekiera i zdolne ręce naszych pracowników.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z obszernej oferty usług stolarskich i wyrobów z drewna.
Nasz zakład stolarski może poszczycić się konkurencyjnymi cenami, dobrą opinią,
solidnością wykonania oraz wysoką jakością świadczonych usług.
Stolarstwo Mirosław Jankowski © 2012. Wykonanie RASK.